حتما قبل از خرید شرایط و قوانین را مطالعه بفرمایید

     کلیه اصول و رویه‏‌های کارپت کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های کارپت کالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود لازم به ذکر است خرید مشتری به منزله مطالعه کامل قوانین سایت و پذیرش آن بوده است.

     هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات کارپت کالا استفاده می‏‌کنید، یا به کارپت کالا ایمیل می‏‌زنید، شما موافقت می‌‏کنید که کارپت کالا به صورت الکترونیکی به درخواست شما پاسخ دهد.

   کارپت کالا از اطلاعات خصوصی اشخاص محافظت می‏‌کند.

   فروشگاه کارپت کالا همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و کارپت کالا تنها در صورت مشکل نهایت تلاش خود را در جهت جبران خسارت از طرف شرکت های باربری انجام خواهد داد.

خلاصه نحوه خرید فرش از فروشگاه آنلاین فرش کارپت کالا

   بعد از بررسی کامل نقشه و طرح در سایت و انتخاب 100درصدی طرح از طرف شما مراحل خرید و اضافه شدن محصول به سبد خرید و ثبت نام در سایت و ثبت فاکتور در سایت را انجام دهید و حتما یکی از گزینه های پرداخت را جهت تایید سفارش انتخاب نمایید در صورت تمایل به خرید به صورت پرداخت بیعانه گزینه ” پرداخت بیعانه با فیش بانکی “را انتخاب نمایید.مبلغ بیعانه را می توانید به صورت مستقیم در سایت پرداخت نمایید یا به شماره کارت اعلام شده واریز کنید .بدیهی است بعد از پرداخت بیعانه سفارش شما قطعی خواهد شد .در صورت بروز مشکل در مراحل پرداخت با شماره 03155545455 تماس بگیرید. مبلغ بیعانه برای هر یک میلیون 100 هزار تومان می باشد . بعد از پرداخت بیعانه سفارش شما تایید رسمی می شود و باید بین 10 تا نهایت 15 روز  جهت ارسال آماده گردد. اگر مدت زمان تحویل بیشتری لازم باشد حتما قبل از سفارش بافت با شما هماهنگ می کنیم . کارپت کالا خود را مقید به زمان تحویل فرش در زمان هماهنگ شده با شما را دارد .

   بعد ار آماده شدن سفارش جهت تحویل به شما اطلاع رسانی می شود الباقی مبلغ فاکتور به صورت نقد در زمان تحویل به باربری شهرستان کاشان و یا در صورت انتخاب پرداخت در محل به صورت نقد درب منزل شما خواهد بود.