نحوه پرداخت و هزینه سفارش

بحث ارسال و محاسبه هزينه ارسال بسيار مهم بوده مشتريان گرامي حتما قبل از سفارش اين بخش را مطالعه بفرمايند.

کلیه  سفارشات با ارزش بیش از  2 میلیون تومان که پرداخت آن در سایت کامل انجام می گیرد به صورت رایگان و تحویل در شهرستان در سراسر ایران انجام می گردد.

پیش از ارسال فرش، هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، از طرف کارپت ‏‌کالا با مشتری (تحویل‌گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.

هزينه ارسال از انبار كارخانه تا باربري كاشان براي كليه سفارشات به جز سفارشات همكاران به عهده کارپت کالاست.

هزينه ارسال براي همكاران از درب كارخانه محاسبه شده و شامل قوانين سايت نمي باشد و به فاكتور اضافه مي گردد

براي سفارشاتي كه پرداخت به صورت بیعانه است بعد از اماده شدن سفارش دو راه ارسال وجود دارد :

اول : با سيستم حمل و نقل تيپاكس که هموطنان مي توانند الباقي فاكتور را بعد از ارسال در زمان تحویل فرش پرداخت نمایند که در این صورت مبلغ حدودا 150000 تومان تا 250000 تومان برای هر تخته فرش بسته به وزن فرش به همراه یک درصد مبلغ مورد تسویه درب منزل به هزینه های انها اضافه می شود و در زمان تحویل فرش درب منزل به همراه الباقی فاکتور خرید به باربری تیپاکس پرداخت می گردد.

درسفارشات با پرداخت بیعانه کل هزینه ارسال به عهده مشتری است و در زمان تحویل فرش توسط شرکت حمل و نقل از مشتری اخذ می گردد این هزینه بابت تحویل فرش درب منزل و وصول الباقی فاکتور توسط تیپاکس می باشد .

لازم به ذکر است در برخی از نمایندگی ها از مشتری دعوت به عمل می اید که پرداخت در دفتر شرکت باربری اتفاق بیافتد در این موارد بعد از پرداخت مبلغ فرش و کرایه  شرکت باربری موظف است فرش را درب منزل تحویل دهد .درتخلفات احتمالی مراتب را از شرکت باربری و بازرسی های باربری پیگیری نمایید و درخواست کنید فرش درب منزل شما تحویل گردد.

 حتما نتیجه و مشکلات را با کارشناسان ما مطرح کنید.

دوم :  درهنگام اماده شدن فرش الباقی مبلغ فاکتور قبل از ارسال فرش  توسط مشتری پرداخت می گردد محموله بارنامه شده و به ادرس مشتری در شهرستان ارسال می گردد . تحویل در این موارد در باربری شهرستان و هزینه ارسال به عهده کارپت کالاست که بعد از پرداخت توسط مشتری طبق بارنامه و هماهنگی مشتری با کارشناسان به مشتری عودت داده می شود.

در حال حاضر بیعانه برای هر سفارش یک سوم فاکتور می باشد.

سفارشاتی که سایزهای غیر معمول بوده و همچنین نقشه ایی که  به صورت سفارشی بافت می شود کل مبلغ فاکتور باید پرداخت گردد.

بدیهی است مبلغ بیعانه از کل فاکتور کسر می شود.

در مواردی که هزینه ارسال با کارپت کالاست و فرش با باربری ارسال می گردد . هزینه توسط مشتری پرداخت می گردد و سپس با ارسال تصویر بارنامه توسط مشتری برای شماره 09361678176 مبلغ مورد نظر به حساب مشتری عودت داده می شود ملاک مبلغ درج شده در بارنامه ی رسمی است و هزینه های داخل شهرستان به عهده خریدار است.

هزینه ارسال فرش برای کلیه همکاران از انبار شرکت و شامل هزینه داخل شهر تا باربری شهرستان کاشان نیز می باشد و کلیه هزینه های ارسال با خریدار است.

 قالیچه ها و تابلو فرش فقط با شرکت تیپاکس و چاپارو پست ارسال می گردد و هزینه بسته بندی تابلو فرش با نایلون حباب دار 100هزار تومان به هزینه ارسال اضافه می گردد. بسته بندی کامل با نایلون حبابدار برای کلیه مرسوله های این تیپی توصیه می گردد.

شماره حساب کارپت ‌کالا :

شماره حساب: 240980003366984001 بانک مهر ایران   به نام مهدی محبوبی آرانی

شماره کارت: 6063731025168841 بانک مهر ایران   به نام مهدی محبوبی آرانی

 جهت واریز مبلغ می توانید از درگاه پرداخت در پایان ثبت سفارش استفاده کنید و یا جهت واریز مبلغ بیعانه می‌توانید از لینک بالای سایت در صفحه اصلی استفاده کنید .

https://idpay.ir/carpetkala