بازدید کل: 338614

بازدید امروز: 12

بازدید دیروز: 12

پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان فرش دست‌باف

پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان فرش دست‌باف

 

 

 

رییس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: پرداخت تسهیلات به متقاضیان تولیدکننده فرش دست‌باف از طریق صندوق مهر امام رضا(ع) انجام می‌شود.

 

 به گزارش ایسنا؛ مجید رمضانیان با اشاره به امضای تفاهم‌نامه‌ سه‌گانه با مرکز ملی فرش ایران و معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه طرح‌های مشاغل خانگی، اظهارکرد: سقف این تسهیلات برای هر تولیدکننده داخلی 50 میلیون ریال و تولیدکننده خارج از استان 100 میلیون ریال است. افراد واجد شرایط از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت به بانک عامل معرفی و تسهیلات خود را دریافت می کنند.

 

رییس اداره فرش سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان بیان کرد: تسهیلات در نظر گرفته شده برای تولید فرش سقفی ندارد و به هر تعداد متقاضی مراجعه‌کننده به بانک، تسهیلات پرداخت می شود.

رمضانیان تصریح کرد: این تسهیلات به افرادی پرداخت می‌شود که دارای مجوز و پروانه تولید فرش هستند.

 

وی با بیان این‌که با پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به همه متقاضیان مخالفم، اظهارکرد: به این دلیل که برخی با سندسازی اقدام به اخذ تسهیلات می‌کنند و متأسفانه این تسهیلات برای مصارف دیگری هزینه می‌شود؛ این مساله در بخش فرش بیشتر مشاهده می شود که نه تنها کمکی به صنعت فرش استان نکرده، بلکه بازار را مختل می‌کند.

 

 

 

تاریخ ارسال: 1393/6/27
تعداد بازدید: 1173
ارسال نظر