بازدید کل: 344086

بازدید امروز: 24

بازدید دیروز: 113

کارگاه آموزشی و گردهمایی روسای ادارات فرش در شیراز

کارگاه آموزشی و گردهمایی روسای ادارات فرش در شیراز

 

 

 

روسای ادارات فرش سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان های مختلف کشور در شیراز گرد هم می آیند.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران این گردهمایی به منظور بحث و بررسی درباره مشکلات و چالش های حوزه فرش دستباف در استان های مختلف کشور، رسیدن به هماهنگی در رویکردهای جدید مرکز ملی فرش ایران و تصمیم گیری درباره برنامه های آتی حوزه فرش دستباف برگزار می شود.

 

مشارکت و نظرخواهی از روسای ادارات فرش استان ها در کنار اخذ گزارش از عملکرد این ادارت در سازمان های صنعت، معدن و تجارت از جمله برنامه های این گردهمایی دو روزه خواهد بود که روزهای 30 مهر و یکم آبان ماه در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس برگزار می شود.

 

بر پایه این گزارش؛ مسائل و مشکلات آیین نامه ها و دستورالعمل های حوزه فرش و نیز بررسی اولویت های برنامه ششم در حوزه هنر-صنعت فرش دستباف از دیگر مباحث قابل طرح در این گردهمایی خواهد بود.

 

این گزارش حاکی است؛ در حاشیه این نشست دو کارگاه آموزشی با عناوین "مسائل مدیریتی در هنر- صنعت فرش دستباف" و "تحولات تاریخی و جغرافیایی فرش دستباف ایران" برگزار می شود که به ترتیب "دکتر صرافی زاده" و "تورج ژوله" مدرسان این کارگاه ها خواهند بود.

 

شایان ذکر است؛ بازدید از دو کارگاه تولیدی فرش دستباف در استان فارس و نیز بازدید از نمایشگاه هنر-صنعت فرش دستباف در حاشیه این نشست دو روزه با نام "بهشت شیراز بر صحنه تار و پود"، در محل هتل شیراز بخش دیگری از برنامه هاست.

 

اخبار فرش

 

 

 

تاریخ ارسال: 1393/7/26
تعداد بازدید: 1353
ارسال نظر