بازدید کل: 339738

بازدید امروز: 7

بازدید دیروز: 102

شرکت فرش پیشکش کاشان

شرکت صنایع فرش پيشكش كاشان

 

  در ابتدای دهه ۵۰ اولین فرش ماشینی تولید داخل در کارخانجات مخمل و ابریشم کاشان توسط ماشین های مخمل بافی ژاکارد و با الیاف مصنوعی براق و پرز نسبتاً کوتاه و وزن سبک، بافته و روانه بازار گردید. همزمان با آن عده ای از تجار، فرش هایی با همین مشخصات و تا حدی مرغوب تر از کشور بلژیک وارد بازار ایران نمودند و سلیقه ایرانی را با پدیده فرش ماشینی آشنا کردند.

 

  با مشاهده استقبال نسبتاً مطلوبی که مردم از فرش ماشینی به عمل آوردند صاحبان گروه صنعتی بهشهر (خاندان لاجوردی) که از سرمایه گذاران و کارخانه داران خوشنام کشور بودند، اقدام به تاسیس شرکت بزرگی به نام شرکت صنایع کاشان نمودند که فعالیت آن در زمینه تولیدات مواد مرتبط با فرش و همچنین خود فرش ماشینی بود و اولین محصول آن در سال ۱۳۵۳ به بازار عرضه شد. این محصول با نمونه های قبلی کاملاً متفاوت شباهت های زیادی به فرش دستباف داشت که به خصوص نوع پشمی آن فوق العاده مورد استقبال  عمومی قرار گرفت. متعاقب آن شرکت هایی فرش دیگری تاسیس و به رقابت پرداختند.

 

  تحول اساسی در صنعت فرش ماشینی در کشور از 65 شروع شد که این سیر تحول کم کم موجب ایجاد بیش از 1000 واحد کوچک و بزرگ تولیدکننده فرش گردید که در حال حاضر مشغول رقابتند.

 

  شرکت صنایع فرش پيشكش به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده فرش ماشینی افتخار دارد حاصل تجربه 20ساله تیم مدیریتی خود در تولید فرش ماشینی را در کلکسیونی از فرشهای " 700 شانه نما" "صددرصد اکریلیک" وبا نام تجاری   فرش پیشکش“  ارائه نماید.

 

  این شرکت همواره صداقت واحترام به مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و امید دارد با استفاده از "تکنولوژی بافت پیشرفته اروپا"(آلمان) و"مرغوبترین نوع مواد اولیه" وضمن بهره گیری از جدیدترین وزیباترین طرح های روز فرش  نیاز وسلیقه مشتریان را تامین نموده و بتواند در راستای جلب اعتماد و رضایت شما گام بردارد.

 

 

 

تاریخ ارسال: 1393/8/30
تعداد بازدید: 4267
ارسال نظر